• Home

  • Hoe werkt het?

  • Wie is wie?

  • tickets

  • inloggen met ticket

  • More

    Use tab to navigate through the menu items.
     
    achtergrond donkerrood.jpg

    FORUM

    terug
    menu
    Ga naar je live website om dit te zien werken.
    • Categorieën
    • Alle posts
    • Mijn posts
    hdehoon
    30 dec. 2021

    Moeder Prins

    in Theorieën

    Stel dat de moeder erachter komt dat Lieke haar zoon heeft gedwongen tot drugs dealen dan is dat wel een goed motief voor een moord. Jordi was die dag nog op school, Meddens bevestigt hem te hebben gezien omdat hij 'aantekeningen' had opgehaald. Wat als Jordi het mes heeft gehaald om zich beter te kunnen verdedigen tegen de drugs dealers die hem ook met een mes hadden bedreigd? Wat als de moeder dat mes meeneemt naar school als haar zoon weer thuiszit, en ze verhaal gaat halen bij Lieke?

    7 opmerkingen
    7 opmerkingen
    Nancy
    31 dec. 2021

    Dat de moeder het gedaan heeft zou ook verklaren waarom er 3 onbekende vingerafdrukken zijn gevonden… 🧐

    0

    mirjam.deboer79
    30 dec. 2021

    Dat moeder het gedaan heeft, zou ook verklaren waar de mobiel en de ring zijn. Misschien was ze bang dat de mobiel en de ring naar Jordi zouden leiden en heeft ze die meegenomen (hoewel ik de ring minder logisch vind, aangezien ik niet denk dat Jordi en Lieke een relatie hadden).

    0

    mirjam.deboer79
    30 dec. 2021

    Misschien doet ze wel zo positief om de aandacht van zichzelf af te leiden. Anders maakt ze zichzelf verdacht. Ik denk dat Jordi het wel aan haar heeft opgebiecht en dat zij het was op de scooter.


    Misschien was NM is alle consternatie rondom zijn ontslag de deur vergeten op slot te doen, heeft Youssef het mes opgehaald, werd betrapt door Lieke die het mes weer in beslag nam en naar de lerarenkamer heeft gebracht. Daar had ze het neergelegd, appte wat op haar mobiel en werd toen verrast door een woedende NM die haar naar de keel vloog, maar ook schrok en wegrende. Daarna kwam moeder Prins woest verhaal halen, zag het mes en stak Lieke neer (en nam het mes mee) en is niet gezien doordat Leen wel klusjes deed.

    0
    M
    Marcel Versteeg
    30 dec. 2021
    Reageren op

    Mijn theorie zit inderdaad ook in deze lijn :)

    Vind-ik-leuk

    M
    Mor Fiena
    31 dec. 2021
    Reageren op

    @mirjam.deboer79 briljant!

    gif

    Vind-ik-leuk

    monique.speurder
    30 dec. 2021

    Het is wel vreemd dat de moeder van Jordi/mw Prins zo positief over Lieke is terwijl zij al moet weten dat Lieke haar zoon dwong tot dealen en chanteerde. Wat heeft mw Prins te verbergen ?

    0

    patriciadames
    30 dec. 2021

    Daar zit wat in.


    0
    7 opmerkingen
    Vergelijkbare posts
    • Jordy Prins
    • Jordi prins is linkshandig
    • Weet moeder niEt van drugsdealen?
    achtergrond donkerrood.jpg
    dag 1
    dag 2
    dag 3
    dag 4
    dag 5
    de stemming
    het vonnis
    nieuws & dossier
    forum
    uitloggen

    ©2021 korthals stuurman theaterbureau

     
    • Home
    • Hoe werkt het?
    • Wie is wie?
    • tickets
    • inloggen met ticket

    ©2021 Korthals Stuurman Theaterbureau

    info@schuldofonschuld.nl

    • White Facebook Icon
    • White Instagram Icon