Wat als de conciërge ook tegen de genderneutrale wc's was? En na het gesprek tussen Nico en Lieke duidelijk werd dat Nico niet schuldig was? Lieke confronteerde de conciërge die zijn baan niet kwijt wilde. Met toegang tot de kluisjes had hij een Karambit (mes) geconfisceerd. Deze gebruikte hij om Lieke om te brengen, zodat de waarheid niet naar boven zou komen.



Ook dit past in mijn 'concierge is dader'-theorie. Wat jij zegt over de constatering van LdW dat NM niet de graffitispuiter was en de confrontatie tussen LdW en NM kan daar keurig ingepast worden en geeft LJ een motief dat ik tot nu toe nog niet had bedacht. Goed zo!
Dan kan het ook zo zijn dat LJ (met handschoenen aan?) het mes uit het bio-lokaal is gaan halen (op verzoek van YH of JP misschien?), de confrontatie hoorde en in van de toevallige gelegenheid gebruik heeft gemaakt en LdW heeft neergestoken.
Als de conciërge rood haar blijkt te hebben, zou je verdenking zomaar kunnen kloppen.
Wie weet, hij gaat de komende dagen 5 verklaringen afleggen, dus dat is ook wel opmerkelijk. Of hij heeft een slecht geheugen en er komen steeds nieuwe dingen bij hem op.
Wow! Dat zou zomaar eens kunnen janneke!